Wesele w Albatrosie

Pięknie urządzony ogród, otaczający las, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa powodują, że Hotel Albatros jest idealnym miejscem na zorganizowanie własnego wesela. Całość uzupełnia przestronna i elegancko urządzona sala, w której swobodnie zmieści się ponad 100 osób.

Narzeczonym, którzy zdecydują się na nasze sale weselne zapewniamy pełną dekorację stołów i sali. Na życzenie możemy także przygotować dekoracje w kościele, wiązanki ślubne, czy upominki dla gości weselnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez powoduje, że dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości.

  • Wesela w Hotelu Albatros w Wąsoszu
  • Organizacja przyjęcia weselnego w Hotelu Albatros w Wąsoszu
  • Wesela w Hotelu Albatros w Wąsoszu
  • Wesela w Hotelu Albatros w Wąsoszu
  • Organizacja przyjęcia weselnego w Hotelu Albatros w Wąsoszu
  • Wesela w Hotelu Albatros w Wąsoszu
  • Organizacja przyjęcia weselnego w Hotelu Albatros w Wąsoszu

Pokój dla nowożeńców

Dla nowożeńców przygotowaliśmy apartament, w którym można zregeneorwać siły po pełnej niezapomnianych wrażeń imprezie.

Ślub marzeń i wesele

Hotel ** Albatros w Wąsoszu jest najlepszym miejscem na zorganizowanie wesela.  Położenie pomiędzy jeziorami Żędowskimi sprawia , że jest to magiczne miejsce by powiedzieć sobie "tak" w w gronie Waszych najbliższych. Zorganizujemy Wam wesele dla max 150 osób.

Jeśli myślicie by Wasz ślub odbył sie w plenerze spełniamy wszystkie warunki by ceremonia mogła sie odbyć.

Niesamowite okoliczności przyrody i profesjonalne przygotowanie personelu pozwoli na to, aby Wasze wesele było naprawdę wyjątkowe.

Menu

Dla większości narzeczonych organizujących u nas swoje wesele najważniejsze jest jedzenie. Swoim gościom zapewniamy duży wybór przystawek, zup, dań głównych, deserów i zakąsek oraz wysoką jakość ich wykonania i podania. Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej, ale nie boimy się wyzwań i oferujemy także inne smaki niespotykane na co dzień. Na specjalne życzenie serwujemy gościom weselnym pieczonego prosiaka, pieczonego indyka, stół wiejski czy fontannę czekoladową.

Dodatkowe propozycje

Wesele to dla większości narzeczonych najważniejszy dzień w życiu, który ma być idealny i niezapomniany. W celu jego uatrakcyjnienia możemy zaproponować występ magika i pokaz tańca towarzyskiego. Narzeczonym w prezencie ślubnym oferujemy apartament małżeński DE LUX. Na życzenie gości przygotowujemy romantyczną dekorację pokoju, muzykę i szampana. Pokoje o preferencyjnych cenach można zarezerwować także dla gości weselnych.