Restauracja

Piękne położenie, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite jedzenie sprawiają, że nasza resteuracja to świetne miejsce na regenerację podczas wypoczynku w hotelu Albatros**. Całość dopełnia  piękna, nowoczesna i przestronna sala.

Restauracja znajdująca się w naszym hotelu pozwoli w zaciszu eleganckiego wnętrza skosztować wyśmienitych dań przygotowanych przez doświadczonych szefów kuchni.

Potrawy znajdujące się w karcie dań z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom, gdyż do ich przyrządzania wykorzystywane są jedynie najświeższe składniki, które w połączeniu z idealnie skomponowanymi przyprawami tworzą harmonijny, nietuzinkowy smak.

  • Restauracja w Hotelu Albatros w Wąsoszu
  • Restauracja w Hotelu w Wąsoszu
  • Restauracja w Hotelu w Wąsoszu
  • Restauracja w Hotelu w Wąsoszu

Nasza restauracja jest niezwykle przestronna, dzięki czemu może pomieścić ponad 100 osób. Czyni to z niej idealne miejsce na zorganizowanie każdego przyjęcia okolicznościowego, w tym także wesela. Wszystkie osoby zapraszamy do restauracji Wąsosz (znajdującej się niedaleko miasta Żnin) – doskonałego lokalu z przepięknym wnętrzem, profesjonalną obsługą oraz kartą dań pełną aromatycznych potraw.