Ośrodek wypoczynkowy

Wąsosz mile zaskakuje zróżnicowaniem krajobrazu. Znajdą tu Państwo liczne jeziora usytuowane wśród urzekającej swoim spokojem okolicy drobnych pól, kolorowych łąk oraz pachnących lasów.

W okresie letnim nasi goście mogą korzystać z placu zabaw dla dzieci i boisk sportowych.

Wąsosz to jeden z najczystszych akwenów w rejonie. Przy jeziorze jest ładna, duża plaża i boisko do plażowej piłki siatkowej, jak również boisko do piłki nożnej. U nas znajdziesz to czego szukasz: ciszę, spokój, świeże powietrze, miłą atmosferę, komfortowe pokoje oraz niezliczone atrakcje. W okresie letnim nasi goście mogą korzystać z placu zabaw dla dzieci i boisk sportowych. Na wyciągnięcie ręki plaża jeziora Wąskie z krystalicznie czystą wodą, pomostem na którym możesz podziwiać jego uroki. Przy hotelu Albatros znajduje się pole campingowe oraz pole namiotowe "Zielona Dolina". W okresie letnim otwarte mini bar oraz bikini bar przy plaży.

  • Ośrodek wypoczynkowy w Wąsoszu
  • Ośrodek wypoczynkowy w Wąsoszu
  • Camping w Wąsoszu
  • Pole namiotowe w Wąsoszu
  • Ośrodek wypoczynkowy w Wąsoszu
  • Ośrodek wypoczynkowy w Wąsoszu

Letnie i zimowe obozy sportowe dla dzieci i młodzieży

Ośrodek Wypoczynkowy "Wąsosz"  oraz Hotel ** Restauracja "Albatros" organizuje wakacyjne młodzieżowe obozy sportowe w okresie zimowym i letnim. Do dyspozycji mamy obiekty sportowe, które są wyposażone w niezbędny sprzęt do treningów sportowych dyscyplin zespołowych oraz indywidualnych, między innymi: piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka ręczna, rugby.